21 Sierpień 2018 o 00:00
iBOOD

Malowanie z Wagnerem

Malowanie z Wagnerem
Czas na odświeżenie

Być może masz wrażenie, że już za długo patrzysz na tę samą, nudną tapetę. Może należy wreszcie odmalować altanę w ogrodzie. W każdych okolicznościach, nawet jeśli jesteś profesjonalistą i chcesz pokryć wszystko równą warstwą farby, nie obejdziesz się bez produktów Wagnera.

Od zrywania tapety po malowanie dużych powierzchni w jak najkrótszym czasie - dzięki tym ofertom wszystko się uda!

21 Sierpień 2018 o 00:50
5qra Użytkownik

Czy ktoś kto miał z tym do czynienia może coś konkretnego napisać. Cena niby niższa niż w sklepie, ale czy to faktycznie tak ładnie działa czy marketingi robią robotę??

Faktycznie skróci czas malowania, bo przyznam ze samo rozpoczęcie i jechanie np. sufitu dobrym wałkiem (bo taki lepszy już mam) skutecznie zniechęca.

Jak należy przygotować podłoże ??

21 Sierpień 2018 o 04:55
Jingiel Użytkownik

Ktoś kiedyś pisał, że wszystko musi być bardzo szczelnie obklejone, bo farba wchodzi dosłownie wszędzie.

21 Sierpień 2018 o 06:19
streetball08 Użytkownik

Ja mam ich pistolet model W100 i napisałem jedynie architekturę ogrodową. Szybciej i lepiej pomalowane od pędzla ale wszedzie kropki od farby. Trzeba malować w bezwietrzny dzień ale warto.

21 Sierpień 2018 o 21:24
misiaczek2405 Użytkownik

Wagner Power Painter 90 – czy również nadaje się do malowania elewacji, czy zapis zewnątrz bardziej się dotyczy farb do ogrodu

22 Sierpień 2018 o 08:49
LukaszK Użytkownik

Przy takim malowaniu nie da się uniknąć pyłu więc tak idealnie nie jest. Ja mam sprzęt boscha i po malowaniu dwóch pokoi wróciłem jednak do wałka.

W ogrodzie lepiej się sprawdzi bo łatwo dojść w niektóre miejsca (tak, jak napisał streetball08)

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.