8 Październik 2018 o 00:00
iBOOD

Akcesoria rowerowe

Akcesoria rowerowe
Jesienne przejażdżki

Barwny krajobraz jesienny zachęca do miłych rowerowych wycieczek. Z akcesoriami dostępnym w tej wyprzedaży Flash będziesz miał o wiele więcej zabawy. Niezależnie od tego, czy chcesz rejestrować swoje osiągi, szukasz super miękkiego siodełka, czy też chcesz być po prostu dobrze oświetlony; wszystko to mamy!

8 Październik 2018 o 08:38
BenekES Użytkownik

W sklepie 24 zł

Odpowiedz

8 Październik 2018 o 19:23
Grafen Użytkownik

Link?

Odpowiedz

8 Październik 2018 o 15:37
dakkar82 Użytkownik

Ktoś spotkał się z takim bagażnikiem rowerowym montowanym na klapę. Sprawdza się? Spotkałem się z opinią, że w Polsce nie można jeździć z takim bagażnikiem. Czy to prawda?

Odpowiedz

8 Październik 2018 o 20:00
felix8024 Użytkownik

rysuje

Odpowiedz

8 Październik 2018 o 21:15
Padre_peper Użytkownik

Z bagażnikiem można tylko na nim góra dziecinny rowerek bo jeśli będzie zasłaniać lampy albo rejestrację to oprócz mandatu może być jeszcze zakaz kontynuacji jazdy bez odpięcia roweru. Nieraz tak jeździłem, tablica była zasłonięta ale światła były widoczne przez szprychy ale nie trafiłem na kontrolę, moim zdaniem nie stwarzałem zagrożenia ale gdybym trafił na kontrolę nie zdziwił bym się gdyby policja wlepiła mi mandat tylko dla tego żeby mogła.

Odpowiedz

9 Październik 2018 o 06:58
michalw2 Użytkownik

Czy warto w tej cenie te siodelko?

Odpowiedz

9 Październik 2018 o 06:59
MACIEK91 Użytkownik

Siodełko ok,mam polecam

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.