25 Październik 2018 o 00:00
iBOOD

Wagner

Wagner
Czas na odświeżenie

Być może masz wrażenie, że już za długo patrzysz na tę samą, nudną tapetę. Może należy wreszcie odmalować altanę w ogrodzie. W każdych okolicznościach, nawet jeśli jesteś profesjonalistą i chcesz pokryć wszystko równą warstwą farby, nie obejdziesz się bez produktów Wagnera.

Od zrywania tapety po malowanie dużych powierzchni w jak najkrótszym czasie - dzięki tym ofertom wszystko się uda!

25 Październik 2018 o 01:20
ghostec Użytkownik

ma ktoś z tymi zestawami jakieś doświadczenia? mam do odmalowania mieszkanie ok. 55 m2 (3 metry wysokie) i zastanawiam się na ekipą z Ukrainy lub nad zakupieniem takiego zestawu. co się lepiej (i taniej!) sprawdzi? :)

Odpowiedz

25 Październik 2018 o 07:35
ankos Użytkownik

Pomalowałem porównywalną powierzchnię i rzeczywiście szło bardzo sprawnie, ale:

- wszystko musi być idealnie zabezpieczone, ponieważ pył z farby jest wszędzie,

- dobra maska jest obowiązkowa.

Plusem jest jeszcze równa/gładka powierzchnia.

Podsumowując: dla mnie to idealne rozwiązanie do mieszkań w stanie deweloperskim.

Odpowiedz

25 Październik 2018 o 09:12
sneerix Użytkownik

To jeszcze zostaje dylemat – który model kupić do użytku dla amatora, ale w miarę wszechstronny? Da się?

- do malowania ścian i sufitów farbami “domowymi”

- może mógłbym pomalować płot i drewutnię, drewno zabudowy tarasowej (nie podłoga)

- konstrukcje metalowe? płot stalowy, coś co sobie pospawam?

Odpowiedz

25 Październik 2018 o 09:48
Jangi23 Użytkownik

Czy tym da się tym pomalować elewację zewnętrzną farbą silikonową do tynków? Ma ktoś może jakieś doświadczenia z takim zastosowaniem?

Odpowiedz

25 Październik 2018 o 13:46
sneerix Użytkownik

+1, sam jestem ciekaw

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.