14 Luty 2018 o 00:00
iBOOD

Zewnętrzna lampa LED LED’s Light | czujnik ruchu | solarna

Lampa LED LED’s Light

Ta zewnętrzna lampa LED posiada wszystko czego możesz oczekiwać od tego typu urządzenia: czujnik ruchu, panel solarny oraz wiele trybów pracy.

Specyfikacja

Producent: LED’s Light
Typ: lampa LED solarna
Gwarancja: 2 lata

• Wodoszczelność IP65
  • Zasilana energią słońca
  • Z czujnikiem ruchu

Oświetlenie
Materiał: ABS ora PC
Wymiary: 140 x 210 x 110 mm
Waga: 0,43 kg
RA: 82
Temperatura operacyjna: od -20 do 55 stopni
Klasa ochrony: IP65
Bateria: Li-ion 3,7V 2000 mA
Czas ładowania: 5 – 6 godzin

Czujnik
Typ: PIR
Zasięg: 2 – 6 m
Kąt detekcji: 120 stopni

Źródło światła
Zintegrowane diody SMD LED
Ilość: 30
Czas operacyjny: 35000 godzin
Ilość cykli: 17500
Moc: 3,2 W
Strumień świetlny: 400 Lm
Lm/W: 125
Temperatura barwowa: 3000 K
Klasa energetyczna: A++

14 Luty 2018 o 11:27
namroq Użytkownik

Kupiłem kilka lat temu – nawet na południowej ścianie w pochmurne dni lampy słabo się ładują.

Generalnie przez pół roku nie ma z nich pożytku, choć przyznać trzeba, że wykonane bardzo solidnie.

Odpowiedz

14 Luty 2018 o 11:49
jkubik Użytkownik

Dzięki za podpowiedź, bo już wahałem się, czy nie kupić 3 sztuk, a lampa do tanich nie należy. Ponadto irytują nieścisłości w opisie, np. w opisie tekstowym stoi, że zakres temperatury pracy rozpoczyna się od -20 stopni a ze zdjęć wynika, że od -30 stopni, a to spora różnica. Ponadto brak informacji po jakim czasie od uruchomienia przez ruch sama gaśnie i czy jest to regulowane. Podano, że zasięg czujnika wynosi od 2 do 6 m, ale nie wiadomo czy to też jest regulowane. Ja zamierzałem umieścić lampy na wysokości ok. 4 m. Wtedy trudno byłoby znaleźć się w zasięgu czujnika. Reasumując, towar nie wart tej ceny.

Odpowiedz

14 Luty 2018 o 15:53
jkubik Użytkownik
14 Luty 2018 o 18:48
Pasorzytek Użytkownik

i jest na miejscu ;) w razie reklamacji

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.