25 Październik 2018 o 00:00
iBOOD

System malarski Wagner W200

System malarski Wagner W200

Dzięki przenośnemu systemowi malarskiemu firmy Wagner, możesz bardzo łątwo pomalować różne powierzchnie!

Specyfikacja

Producent: Wagner
Typ: W200
Gwarancja: 2 lata

• Wszechstronny
  • Malowanie 5 m² w 9 min
  • Nadaje się do drewna i metalu

Wielkość projektu: od małego do średniego
Natryskowa moc: 110 W
Zużycie energii: 460 W
Szybkość przepływu (maks.): 150 ml/min
Ilość wypełnienia: 800 ml
Napięcie zasilania: 230 V
Długość węża: 1,8 m
Waga: 2 kg
Zużycie energii: 460 W
Regulacja: bezstopniowa / 0 - 120 m l / min

25 Październik 2018 o 08:58
puchatek2 Użytkownik

Zna ktoś takie rozwiązanie do malowania ścian?

Odpowiedz

25 Październik 2018 o 09:32
perfektt Użytkownik

wall perfect ma w nazwie. można do tego końcówkę dokupić i też używać. więcej farby rzuca i ma dyszę bardziej owalną

Odpowiedz

25 Październik 2018 o 11:47
mnowy2011 Użytkownik

Ktoś wie jak to się zachowuje z impregnatem do drewna? Mam do malowania kilkaset metrów sztachet drewnianych, z jednej strony na pewno byłoby łatwiej niz pędzlem, z drugiej z tego co pamietam producenci przy impregnatach często wykluczają metodę natryskową.

Odpowiedz

25 Październik 2018 o 13:46
sneerix Użytkownik

Z tych impregnatów, którymi malowałem, drewnochron był oparty o rozpuszczalnik, a tym, w teorii nie powinno się malować za pomocą natrysku. Sam nie do końca wiem czemu, ale zakładam, że producent wie więcej. Z znowu gęsty altax, jest, w moim odbiorze zbyt gęsty na malowanie agregatem.

A z chęcią sam ogarnąłbym automatem płot i drewutnię….

Odpowiedz

25 Październik 2018 o 20:30
morg12 Użytkownik

Impregnaty oparte na rozpuszczalnikach lub innych latwopalnych materialach nie moga byc uzywane w takich pistoletach. W tym przypadku rozwiazaniem jest kompresor i pistolet malarski. Kupilem jakis czas temu za okolo 250 – 350 zl. Rewelacja.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.