30 Październik 2018 o 00:00
iBOOD

Dalmierz Burgwächter z laserem 50M

Dalmierz Burgwächter z laserem 50M

Mierzenie jest wiedzą, prawda? To urządzenie pozwala w kilka sekund zmierzyć odległość od 5 cm do 50 m!

Specyfikacja

Producent: Burgwächter
Typ: dalmierz z laserem 50 PS 7550
Gwarancja: 2 lata

• Zmierz do 50 metrów
  • Dokładność do 2 mm
  • Zmierz trudno dostępne miejsca

Dokładność: +/- 0,00 m*
Rozdzielczość: 0,001 m
Jednostki pomiarowe: metry, cale, stopy
Typ lasera: λ = 635 mn, Pmax <1 mW
Klasa lasera: Klasa II
Klasa ochrony: IP 54
Zasilanie: 2 baterie AA Mignon LR6
Automatyczne wyłączanie: laser wyłącza się automatycznie po 30 sekundach. Urządzenie wyłączy się automatycznie po 3 minutach
Waga: około 150 g (bez baterii)

* Zakres i dokładność zależą od warunków otoczenia. W niesprzyjających warunkach, takich jak silne promieniowanie słoneczne i / lub słabo odbijająca powierzchnia pomiarowa, zmierzone wartości mogą się różnić.

30 Październik 2018 o 07:42
ViNYLec Użytkownik

Jak na ten konkretny model cena bardzo dobra, ale podobny kupiłem w Lidlu za 70zł. Nie jestem pewien zasięgu, może mieć 40m, ale różnica w cenie miażdży.

Odpowiedz

30 Październik 2018 o 09:51
donvitobandito Użytkownik

Człowieku, ten z Lidla ma o ponad połowę mniejszy zasięg, więc o czym tu mowa- bo na 100% nie ma zasięgu 40m!

Sam miałem właśnie stamtąd dwa modele i poszły w kosz ze względu właśnie na słaby zasięg. Dodam, że laser też nie działał w nich do końca jak powinien. Także powyższa oferta wydaje się być atrakcyjna.

Odpowiedz

30 Październik 2018 o 10:18
KumaN Użytkownik

Tak, jak ktoś robi w budowlance to oferta zdecydoenie atrakcyjna. Jak ktoś chce sobie własne pomieszczenia pomierzyć to cokolwiek do 100PLN powinno wystarczyć.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.