30 Październik 2018 o 00:00
iBOOD

Dalmierz Burgwächter z laserem 50M

Dalmierz Burgwächter z laserem 50M

Mierzenie jest wiedzą, prawda? To urządzenie pozwala w kilka sekund zmierzyć odległość od 5 cm do 50 m!

Specyfikacja

Producent: Burgwächter
Typ: dalmierz z laserem 50 PS 7550
Gwarancja: 2 lata

• Zmierz do 50 metrów
  • Dokładność do 2 mm
  • Zmierz trudno dostępne miejsca

Dokładność: +/- 0,00 m*
Rozdzielczość: 0,001 m
Jednostki pomiarowe: metry, cale, stopy
Typ lasera: λ = 635 mn, Pmax <1 mW
Klasa lasera: Klasa II
Klasa ochrony: IP 54
Zasilanie: 2 baterie AA Mignon LR6
Automatyczne wyłączanie: laser wyłącza się automatycznie po 30 sekundach. Urządzenie wyłączy się automatycznie po 3 minutach
Waga: około 150 g (bez baterii)

* Zakres i dokładność zależą od warunków otoczenia. W niesprzyjających warunkach, takich jak silne promieniowanie słoneczne i / lub słabo odbijająca powierzchnia pomiarowa, zmierzone wartości mogą się różnić.

30 Październik 2018 o 07:42
ViNYLec Użytkownik

Jak na ten konkretny model cena bardzo dobra, ale podobny kupiłem w Lidlu za 70zł. Nie jestem pewien zasięgu, może mieć 40m, ale różnica w cenie miażdży.

30 Październik 2018 o 09:51
donvitobandito Użytkownik

Człowieku, ten z Lidla ma o ponad połowę mniejszy zasięg, więc o czym tu mowa- bo na 100% nie ma zasięgu 40m!

Sam miałem właśnie stamtąd dwa modele i poszły w kosz ze względu właśnie na słaby zasięg. Dodam, że laser też nie działał w nich do końca jak powinien. Także powyższa oferta wydaje się być atrakcyjna.

30 Październik 2018 o 10:18
KumaN Użytkownik

Tak, jak ktoś robi w budowlance to oferta zdecydoenie atrakcyjna. Jak ktoś chce sobie własne pomieszczenia pomierzyć to cokolwiek do 100PLN powinno wystarczyć.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.