20 Czerwiec 2017 o 00:00
iBOOD

Pilarka akumulatorowa Makita Li-Ion

Pilarka akumulatorowa Makita Li-Ion

Pilarka oferuje prędkość do 3700 rpm. Jest o około ½ kg lżejsza niż inne urządzenia tego typu i pozwala na wybór kilku ustawień kąta piłowania.

Specyfikacja

Producent: Makita
Typ: DSS611Z
Gwarancja: 2 lata

• Prędkość do 3700 rpm
  • Podstawowe ustawienie do 50 stopni
  • Lekka i efektywna

Idealna do cięcia długich materiałów
Wszechstronna – nadaje się do różnych materiałów
Prędkość do 3700 rpm pozwala na bezproblemowe cięcie
Około ½ kg lżejsza niż inne urządzenia dzięki technologii Li-Ion
Doskonały stosunek wagi do osiągów
Świetnie nadaje się do prac wykończeniowych oraz meblarskich
Przystosowana do zewnętrznego odsysania pyłu
165 mm z ustawieniem podstawowym do 50 stopni

Wibracje przy cięciu drewna: 2,5 m/s2
Maksymalna pojemność przy 45 stopniach: 40 mm
Przystosowana do odsysania pyłu
Wygodny uchwyt
Bateria: Li-Ion
Przystosowana do baterii BL1830
Średnica tarczy: 165 mm
Prędkość: do 3700 rpm

Maksymalna pojemność przy 90 stopniach: 57 mm
Maksymalna pojemność przy 50 stopniach: 36 ,,
Poziom głośności: 91 dB(A)
Dziura osi: 20,0 mm
Napięcie: 18 V
Czynnik K ciśnienia akustycznego: 3 dB(A)
Blokada osi

Wymiary: 347 x 202 x 228 mm
Waga z baterią BL1830 (niedołączona): około 3,5 kg

W zestawie: pilarka DSS611Z, przewodnik szerokości, klucz 5,0 mm, ostrze 165 x 20 x 2 mm oraz adapter ssania

Uwaga: urządzenie nie posiada w zestawie baterii oraz ładowarki!

20 Czerwiec 2017 o 00:04
erolek Użytkownik

Przeszliście sami siebie, pilarka akumulatorowa, ale bez baterii i ładowarki…

20 Czerwiec 2017 o 01:23
Markos24 Użytkownik

A bateria kosztuje coś kolo 400 pln, o ładowarce nie wiem. Być może pilarka została przeznaczona przez Makitę jako narzędzie dodatkowe/uzupełniające do np. posiadanej już wiertarki akumulatorowej. Miałem już taką sytuacje, chciałem kupić ( ale NIE poprzez iBOOD) urządzenie do wyciskania tub z silikonem/akrylem, też nie miało baterii. Szczęśliwie miałem już wiertarkę akumulatorową. Niestety nie wiem co to za bateria BL1839, trzeba by poszperać w opisach narzędzi .

20 Czerwiec 2017 o 06:37
Ewapiotr Użytkownik

Makita ma sporo maszyn w wer. “Z” czyli samo body. Kupując na przykład wkrętarkę i młoto wiertarkę – obie w zestawach z dwoma aku. można później dokupować samo body innych maszyn i wykorzystywać aku. które się już posiada. BL1830 to aku. 18V i 3Ah. Choć ten model powinien przyjmować również BL1840 i BL1850 czyli 4Ah i 5Ah bo wszystkie te aku są kompatybilne z nowymi maszynami

20 Czerwiec 2017 o 10:23
Moderator marketing-nl Moderator

Pilarka jest kompatybilna z akumulatorami: Makita BL1830, BL1840, BL1850 oraz DC18RC i DC18RD

20 Czerwiec 2017 o 06:43
jack.jacek Użytkownik

Pilarka i kątówka akumulatorowa tak silnie rozgrzewa aku i również je szybko wyczerpuje, że akumulatory żyją pół roku, max rok i są do wyrzucenia, podczas gdy ten sam aku we wkrętarce potrafi pracować 4-5 lat. Dla przykładu, naładowanie aku trwa około 40 minut, a rozładowanie w pilarce trwa około 10 minut. Po prostu śmierć dla akumulatorów. Ogólnie nie polecam pilarek i szlifierek kątowych akumulatorowych.

20 Czerwiec 2017 o 09:18
Markos24 Użytkownik

Zastrzegam,ze piszę to jako amator-majsterkowicz, więc narzędzia używane przez mnie nie są intensywnie eksploatowane, raczej łagodne i nieczęste użytkowanie. Kupiłem podobną pilarkę w LIDL-u, ok.80 zł, z aku Li – Ion. Wygląda naprawdę porządnie i jak dla mnie, dobrze funkcjonuje. Skusiłbym się na tą pilarkę Makita, bo mam młoto-wiertarke + 2 aku + odjechana mikroprocesorowa ładowarka chłodzona wewnętrznym wentylatorem, ale żeby od czasu do czasu poprzycinać trochę drewna to jednak za duża ekstrawagancja. Tym bardziej,ze ma jeszcze elektryczne (sieciowe ) pilarki różnej maści. Ale jeśli ktoś ma narzędzie Makita z akumulatorami pasującymi do pilarki oraz jest majsterkowiczem to oferta nie jest zla, przed obniżka taka pilarka naprawdę kosztuje 700 – 800 zł.

20 Czerwiec 2017 o 09:29
wassee Użytkownik

na aliedrogo jest za 429 i 499

20 Czerwiec 2017 o 14:16
boryspo Użytkownik

… używki z UK. Przeczytałeś w ogóle treść aukcji?

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.